Townhousekomfort bydlení v rodinném domě, a přesto v centru města

Townhouse je jedinečným produktem, který kombinuje komfort rodinného domu, a bezprostřední dostupnosti do centra města – nachází se ve vnitrobloku pouhých 700 m od Lužáneckého parku.

Velkorysý prostor

Řadové domy mají dvě nadzemní obytná podlaží s obývacím pokojem, kuchyní a třemi ložnicemi. Samozřejmostí jsou dvě koupelny a oddělené toalety. V podzemním podlaží je vlastní garáž pro dvě auta a technická místnost s výstupem na prostornou zahradu, kterou má každý dům vlastní. . Auto přitom zůstává v bezpečí vaší garáže. I takový komfort vám Ponavia rezidence nabízí.


Obyvatele navíc nezatěžuje náročnou údržbou rodinného domu. Řadové domy budou stát na jedné parcele a sdílet SVJ, což přináší výrazné výhody budoucím obyvatelům, kteří budou bydlet v technicky zcela samostatném domě, ale nemusí sami řešit údržbu a opravy domu.

Promyšlené dispozice

1PP

Dispoziční uspořádání nabízí nadstandardní komfort bydlení na téměř 200 metrech čtverečních. Na garáž pro dvě auta navazuje velká technická místnost, která poslouží k uskladnění zahradního nábytku, jízdních kol a dalších sezónních věcí nebo z ní může být skvělá klubovna pro děti, domácí fitness nebo dílna pro domácí kutily. Z technické místnosti vedou schody na zahradu, což umožňuje její pohodlnou údržbu bez nutnosti procházet přes obytné místnosti.

1NP

Z garáže se po schodech dostaneme přes zádveří do prvního obytného podlaží. Prostorný obývací pokoj s odděleným kuchyňským koutem je krásně prosvětlen díky prosklené stěně s výhledem do zahrady. Do tohoto patra lze vstoupit také vchodem ze společné pavlače. Výhodou je samostatná toaleta umístěná ve vstupní chodbě.

2NP

Po schodišti z obývacího pokoje vystoupáme do druhého obytného patra. Zde najdeme velkou ložnici s vlastní koupelnou se sprchovým koutem, šatnou a vstupem na lodžii. Další dva velké pokoje mají k dispozici druhou, samostatnou koupelnu s vanou. Všechny pokoje jsou neprůchozí.

Užívejte si pobyt venku s rodinou i s přáteli

Velkým benefitem je vlastní zahrada o výměře přes 100 metrů čtverečních. Část zahrady je realizována jako pobytová s dřevěnou podlahou a přípravou pro venkovní posezení. V zahradě je možné vybudovat bazén, záhony na zeleninu nebo třeba venkovní krb. Zadní část zahrady je určena pro kompost a zahradní domek.

Kvalita a vysoký standard

K výstavbě domů byly použity vápenopískové cihly Kalksandstein, které se používají při výstavbě pasivních a nízkoenergetických domů. Díky tomu splňují townhousy podmínky energetické třídy B-velmi úsporná. Tyto cihly jsou mimo jiné vyhledávané pro své akusticko-izolační vlastnosti. Použitá plastová okna s trojskly mají oproti tradičním dvojsklům o 45 % lepší izolační vlastnosti.

V obytných místnostech naleznete plovoucí podlahy Alsafloor v dekoru dubu. V koupelnách a toaletách je na podlahách použita čtvercová dlažba Marazzi v odstínu Beige , kterou doplňují keramické obklady v odstínu White. Jako sanitární zařizovací předměty byly zvoleny výrobky designové řady Laufen Pro s pákovými bateriemi GROHE Essence New.

Geometrické tvary této koupelnové série na první pohled osloví svou jednoduchostí. Propracovaný design vychází z moderních trendů a splňuje veškeré funkční požadavky. Interiérové dveře a obložkové zárubně jsou v bílém hladkém provedení. Vstupní bytové jsou v protipožárním provedení a s bezpečnostním kováním

Počet townhousů: 6
Dispozice: 4+kk + technické místnosti
Podlahová plocha: 200 m2
Plocha zahrad: 110 m2
Vlastní garáž pro dvě auta
Sklepní prostory: 50 m2 + garáž
CENA:od 13 193 011 Kč
Máte zájem o více informací? Neváhejte nás kontaktovat:
TEL.: 800 888 787