Obchodní pavilonPoslední jednotka k pronájmuatraktivní obchodní prostory v projektu Ponavia rezidence

Novostavba samostatně stojícího obchodního pavilonu v bezprostřední dostupnosti do centra je skvělou příležitostí k provozování vlastního podnikání.Pavilon je dokončený a je tedy možné ho začít ihned užívat.

Lokalita se zárukou zisku

Lokalita Ponavy se v posledních letech rychle rozvíjí, jsou zde budovány rezidenční domy a čtvrť je již teď vyhledávanou lokalitou nejen pro bydlení. V bezprostřední blízkosti je nyní ve výstavbě projekt s plánovanými 500 bytovými jednotkami. Územní plán města Brna i nadále počítá s masivní výstavbou rezidenčních projektů pro bydlení v okolí.

Prostorné a prosluněné obchodní jednotky

Přízemní pavilon je umístěn mezi dokončenými a plně vyprodanými bytovými domy Ponavia rezidence I a Ponavia rezidence II s celkem 190 bytovými jednotkami. Prostor je rozdělen na 3 obchodní jednotky o výměrách 91 metrů, 80 metrů a 86 metrů. Každá z jednotek má alespoň dva samostatné vstupy, sklad a sociální zařízení.

POSLEDNÍ JEDNOTKA K PRONÁJMU


V současné době nabízíme k pronájmu poslední obchodní jednotku o výměře 86 m, která je v půdorysu označená jako R5. Ta disponuje velkorysými prosklenými rohovými výkladci, které směřují jak do ulice U Červeného mlýna, tak ke vstupu do bytového domu Ponavia rezidence II.


V sousedních jednotkách sídlí známá cukrárna Aida a svoji provozovnu zde brzy otevře havajské bistro Poké. V přízemí bytových domů Ponavia rezidence I a II sídlí například módní butik, obchod se sportovním zbožím, zelená lékárna nebo kadeřnictví.

K jednotce je možné zakoupit nebo pronajmout parkovací stání.

Pokud uvažujete o pronájmu obchodní jednotky v této exkluzivní lokalitě, neváhejte kontaktovat naše obchodní zástupce, kteří s Vámi rádi proberou veškeré detaily.

Podlahová plocha: 85,76 m2
CENA:28 215 Kč bez DPH
Máte zájem o více informací? Neváhejte nás kontaktovat:
TEL.: 800 888 787