Obchodní pavilonatraktivní obchodní prostory v projektu Ponavia rezidence

Samostatně stojící obchodní pavilon v bezprostřední dostupnosti do centra je skvělou příležitostí jak k provozování vlastního podnikání, tak k lukrativní investici. Pavilon je dokončený a je tedy možné ho začít ihned užívat.

Příležitost pro chytrou investici

Obchodní prostory jsou vhodné nejen pro vlastní podnikání, ale také jako investice. Při současných cenách pronájmu se budoucí vlastník může dostat na zajímavý výnos až 6 % ročně při minimálních nákladech na vybavení nebo údržbu prostor.

Lokalita se zárukou zisku

Lokalita Ponavy se v posledních letech rychle rozvíjí, jsou zde budovány rezidenční domy a čtvrť je již teď vyhledávanou lokalitou nejen pro bydlení. V bezprostřední blízkosti je nyní ve výstavbě projekt s plánovanými 500 bytovými jednotkami. Územní plán města Brna i nadále počítá s masivní výstavbou rezidenčních projektů pro bydlení v okolí.

Promyšlené dispozice

Přízemní pavilon je umístěn mezi dokončenými a plně vyprodanými bytovými domy Ponavia rezidence I a Ponavia rezidence II s celkem 190 bytovými jednotkami. Prostor je rozdělen na 3 obchodní jednotky o výměrách 91 metrů, 70 metrů a 80 metrů. Každá z jednotek má alespoň dva samostatné vstupy, sklad a sociální zařízení. Největší jednotka navíc disponuje venkovním prostorem o výměře 75 metrů, který lze využít jako letní zahrádku s posezením. Obchody se vstupy z ulice U Červeného mlýna mají velkorysé prosklené výkladce a jsou tak vhodné k provozování obchodu, kavárny nebo třeba bistra. Prostor s vchodem z vnitrobloku se hodí například pro provozování klientského centra, výdejny eshopu nebo jako nadstandardní kancelář.

Prostorné a prosluněné obchodní jednotky


Obchodní jednotky mají velké výkladce směřující do ulice U Červeného mlýna, díky tomu jsou prosvětlené a dobře viditelné. K jedné z jednotek náleží také venkovní zahrádka, na které lze provozovat zahrádku kavárny, menšího bistra nebo třeba sezónní farmářské trhy.

K PRODEJI I PRONÁJMU


Obchodní jednotky nabízíme k prodeji i pronájmu. Pokud uvažujete o pronájmu obchodní jednotky v této exkluzivní lokalitě, neváhejte kontaktovat naše obchodní zástupce, kteří s Vámi rádi proberou veškeré detaily.

Počet obchodních jednotek: 3
Podlahová plocha: 79 - 89 m2
Možnost koupě či pronájmu parkování
Možnost provozování letní zahrádky
CENA:od 5 879 100 Kč vč DPH
Máte zájem o více informací? Neváhejte nás kontaktovat:
TEL.: 800 888 787