Projekt Ponavia rezidence

Po velmi úspěšné první etapě nabízí Ponavia rezidence II 110 nových bytů. V blízkosti centra Brna – na rohu ulic U Červeného mlýna a Střední- vzniká nové bydlení s podzemním parkováním a zelení ve vnitrobloku. V tomto bytovém domě naleznete jednopokojové až čtyřpokojové dispozice.

Novostavba s osmi nadzemními podlažími má dva samostatné vchody s prostornými vstupními halami. V přízemí se nachází také místnost pro kočárky. Každý byt má terasu, lodžii,či balkon.

Dispozice jednotlivých bytů byly navrženy s ohledem na praktické každodenní využití. Všechny vícepokojové byty mají samostatný záchod a šatnu.

V rámci našich projektů se vždy snažíme zlepšovat standardy bydlení. Při výstavbě používáme moderní vápenopískové cihly Kalksandstein, které mají výborné tepelné a akustické vlastnosti. Také použitá plastová okna s trojskly jsou přizpůsobena maximálnímu komfortu.

Lokalita, v níž se Ponavia rezidence nachází, má vynikající občanskou vybavenost a dostupnost do centra. Za několik minut chůze se dostanete k řadě sportovišť – plavecký bazén, hokejové haly, fitness, tenisové kurty a další. Ulicí Střední projdete rovnou k Lužáneckému parku a cestou zpátky se můžete zastavit v některé z řady restaurací a kaváren na Štefánikově ulici. Z blízké tramvajové zastávky Šumavská je to na Moravské náměstí pouze 5 minut jízdy.

Novostavba byla citlivě zasazena do okolní zástavby. Architektonický návrh z dílny kanceláře a69 architekti vytváří střídmý a funkční bytový dům s důrazem na užitek a pohodlí budoucích obyvatel.