novinky

Započala výstavba nadzemních podlaží

Po dokončení základové desky bytového domu pokračuje výstavba vyzdíváním vnitřních příček v podzemních podlažích (sklepy, technické místnosti). V nadzemní části se již pracuje na svislých konstrukcích, a to jak vnějších, tak vnitřních nosných zdí.

Sledujte výstavbu v přímém přenosu

Zajímá Vás, jak pokračujeme se stavbou? Kromě fotografií v galerii můžete nyní sledovat průběh výstavby online prostřednictvím dvou kamer. Jedna kamera je umístěna na hotelu Avanti, druhá přímo na staveništi.

 

Dělníci dokončují betonáž základové desky

Výstavba bytového domu Ponavia rezidence II je již v plném proudu. Po zahájení stavby na konci jara se nyní již dokončují výkopy, zajištění stavení jámy a piloty bytového domu. 

V Králově Poli vyroste do dvou let komplex s více než stovkou nových bytů

Obnova areálu bývalého brownfieldu v ulici U Červeného mlýna pokračuje.  Po dokončení první etapy bytového komplexu Ponavia rezidence zahájila brněnská developerská společnost Trikaya prodej druhé etapy. V Králově Poli tak vznikne 110 nových…

Předprodej projektu Ponavia rezidence II zahájen

V polovině měsíce února byl zahájen předprodej projektu Ponavia rezidence II. Druhá etapa úspěšného rezidenčního projektu získala na konci loňského roku územní rozhodnutí a příprava prodeje bytových jednotek tak mohla být spuštěna. Pro velký zájem o…