novinky

Hrubá stavba Ponavia rezidence dokončena

Výstavba druhé etapy Ponavia rezidence spěje rychle ke svému cíli. Stavební firma Vašstav dokončila hrubou stavbu - již jsou osazena všechna okna i hotové zastřešení v posledním, osmém patře budovy. Dělníci nyní aktivně pracují na dokončovacích pracech…

Stavba Ponavia rezidence v reportáží TV Seznam

Ponavia rezidence II je aktuálně největším rezidenčním projektem ve výstavbě v Brně. Ne náhodou se proto právě záběry z výstavby tohoto projektu objevily v reportáži televize Seznam. Jaký je aktuální stav bytové výstavby v Brně? Budou ceny nemovitostí i…

Ponavia rezidence již podruhé získala ocenění REALITNÍ PROJEKT ROKU

Ocenění Realitní projekt roku získal projekt Ponavia rezidence již při výstavbě své první etapy. Ta byla nejlépe hodnoceným projektem v Jihomoravském kraji porotci z řad architektů. Druhá etapa úspěšného projektu byla letos také oceněna.

Započala výstavba nadzemních podlaží

Po dokončení základové desky bytového domu pokračuje výstavba vyzdíváním vnitřních příček v podzemních podlažích (sklepy, technické místnosti). V nadzemní části se již pracuje na svislých konstrukcích, a to jak vnějších, tak vnitřních nosných zdí.

Sledujte výstavbu v přímém přenosu

Zajímá Vás, jak pokračujeme se stavbou? Kromě fotografií v galerii můžete nyní sledovat průběh výstavby online prostřednictvím dvou kamer. Jedna kamera je umístěna na hotelu Avanti, druhá přímo na staveništi.