Kvalitativní standardy

Nízkoenergetická stavba

Budova je vyzděna z vápenopískových cihel Kalksandstein, které se používají pro stavby pasivních a nízkoenergetických domů. Tyto cihly jsou mimo jiné vyhledávané pro své akusticko-izolační vlastnosti. Použitá plastová okna s trojskly mají oproti tradičním dvojsklům o 45 % lepší izolační vlastnosti.

Interiérové standardy

Nové byty budou vybaveny vysokým kvalitativním standardem zajišťujícím funkční i estetické požadavky moderního bydlení.

V obytných místnostech naleznete plovoucí podlahy Alsafloor v dekoru dubu. Vhodně zvolený odstín podlah lze dobře kombinovat s různými typy nábytku a materiálové provedení zaručuje vysokou výdrž i praktické využití. Vybrat si můžete z několik dekorů podlah právě ten, který se k vašemu vysněnému interiéru hodí nejvíce.

V koupelnách a toaletách je na podlahách použita čtvercová dlažba Marazzi v odstínu Beige , kterou doplňují keramické obklady v odstínu White.

Jako sanitární zařizovací předměty byly zvoleny výrobky designové řady Laufen Pro s pákovými bateriemi GROHE Essence New. Geometrické tvary této koupelnové série na první pohled osloví svou jednoduchostí. Propracovaný design vychází z moderních trendů a splňuje veškeré funkční požadavky.

Interiérové dveře a obložkové zárubně jsou v bílém hladkém provedení. Vstupní bytové jsou v protipožárním provedení a s bezpečnostním kováním

PROHLÉDNĚTE SI KATALOG STANDARDŮ