Časté dotazy

Proč název Ponavia rezidence?

Název Ponavia je odvozen od říčky Ponávky, která se dříve nacházela v blízkém okolí. Vyjadřuje blízký vztah k lokalitě, přírodě a kvalitě bydlení.

Kde se bude bytový dům Ponavia rezidence nacházet?

Novostavba Ponavia Rezidence se nachází na rohu ulic U Červeného mlýna a Staňkova v městské části Královo Pole. Lokalita je těsně přiléhající středu města Brna a splňuje veškeré požadavky současného městského bydlení. Do centra se dá bez problémů dostat pěšky či na kole.           

Kolik bytů je součástí projektu?

Novostavba Ponavia Rezidence nabízí 78 bytů a 84 podzemních parkovacích stání.

Jaké dispozice Ponavia rezidence nabízí?

V bytovém domě naleznete jednopokojové až čtyřpokojové dispozice o velikostech od 30 m2 do 120 m2.

Jaká je jejich cena?

Cena bytu ve standardním provedení je již od 45 tis. za m2 s DPH.

Kdy budou byty dokončeny?

Výstavba bytů bude dokončena na konci roku 2016. Předání klientům k nastěhování proběhne v prvním čtvrtletí 2017. 

Jaké jsou možnosti financování bydlení Ponavia rezidence?

V rámci bytového komplexu Ponavia rezidence poskytuje společnosti TRIKAYA svým klientům nejvýhodnější platební kalendář na trhu – bez žádných průběžných splátek. Jednoduše zaplatíte pouze 15 % kupní ceny bytu po podpisu smlouvy o smlouvě budoucí kupní a zbytek až po kolaudaci. Bydlení je samozřejmě možné financovat pomocí jakéhokoliv dostupného finančního produktu na českém trhu (stavební spoření, hypoteční úvěr i různé kombinace finančních produktů).

Co znamená, že je stavba energeticky úsporná?

Pro stavbu jsou použity velmi kvalitní materiály a postupuje se podle nejpřísnějších ekologických norem. Ty zaručují výraznou úsporu energií. Velkým přínosem je především použití vápenopískových cihel, které vyhovují nejvyšším nárokům na kvalitu pasivních a nízkoenergetických staveb.  

Energetický štítek třídy A znamená, že obyvatelé Ponavia rezidence výrazně ušetří na nákladech za energie. U konkurenčních projektů byste tak dobré hodnocení hledali marně. Stavba je tak úsporná nejenom k životnímu prostředí, ale i k vaší peněžence.

Bude mít bytový dům Ponavia rezidence i bezbariérový přístup?

Celý objekt je řešen bezbariérově. Ve všech třech vchodech jsou průchozí výtahy, které umožňují bezbariérový přístup do všech bytů.